Batohy a rezervoáry nesmí chybět ve výbavě aktivních cyklistů. Máte ty své?

on

|

views

and

comments

Ať už se pohybujeme na kole nebo pěšky, nejpohodlnějším a nejpraktičtějším úložným prostorem, kde můžeme odložit, co potřebujeme, je batoh. Jenomže při cyklistice by nám mohl klasický batoh nejen zavazet, neseděl by, jak má, ale také by mohl způsobit odřeniny, překážet, být nepohodlný. Naštěstí jsou tu kvalitní cyklistické batohy, které navrhují a vyrábí přední světoví výrobci. Pro které se rozhodnout třeba, když nakupujete na bikero.cz?

Jak daleko s batohem pojedete?

V první řadě je potřeba zvážit, jak náruživý cyklista jste, jaké trasy často ujíždíte, zda se pohybujete na trasách klasických, nebo si klidně vyjdete i na dlouhé trasy, kde potřebujete více věcí.

Je skvělé, když se můžete během jízdy kdykoli napít, aniž byste museli mít lahev umístěnou na rámu kola, což každému nevyhovuje. Někteří na ni jednoduše nemají místo, nebo překáží. Lepší alternativou jsou batohy s rezervoárem na vodu, jež mají i hadičku s pístem, s níž se může osvěžovat kdykoli je potřeba bez nutnosti zastavovat nebo zpomalit. 

Na bikero.cz si můžete vybrat batohy s rezervoárem, batohy s možností rezervoáru a samostatné rezervoáry a příslušenství.

Co se týče batohů, kombinují moderní materiály s řadou inovativních technologií, které vám při jízdě přijdou vhod. Jsou také speciálně tvarované, mají různé objemy, abyste si vybrali ten správný. 

zdroj: https://pixabay.com/

Značka Camelbak a EVOC

Určitě se vám budou líbit batohy a rezervoáry Camelbak. CamelBak se proslavila hydratačními produkty. Jako první přišla s myšlenkou snadného osvěžení s pomocí batohu, jež bude obsahovat vak s vodou a hadičkou. Tradice firmy CamelBak má už více než 30 let a její produkty využívají amatéři i profesionálové. Jejich batohy s rezervoáry na vodu jsou prověřené, kvalitní, žádané. Vybrat si můžete ale i samostatné rezervoáry, lahve na vodu, praktické ledvinky s pitím, ventily k rezervoárům, čisticí sadu na rezervoáry…

Podívejte se na zboží od CamelBak, ale i na batohy a rezervoáry EVOC, které vás potěší svou příznivou cenou a dokonalým vzhledem. Kvalita je předem zaručena. 

Více na bikero.cz.

Share this
Tags

Must-read

Kotvičník je bylinkou i pro ženy. Jak na něžné pohlaví působí?

Když se řekne kotvičník, většina lidí se začn potutelně usmívat a myslet na jeho pozitivní účinky na mužskou rozmnožovací soustavu. Kotvičník ale může být...

Batohy a rezervoáry nesmí chybět ve výbavě aktivních cyklistů. Máte ty své?

Ať už se pohybujeme na kole nebo pěšky, nejpohodlnějším a nejpraktičtějším úložným prostorem, kde můžeme odložit, co potřebujeme, je batoh. Jenomže při cyklistice by...

Ekzém na dlaních může mít různé příčiny – jaké?

Ekzém na dlaních může být způsoben různými příčinami. Abyste jej spolehlivě vyléčili nebo alespoň zmírnili příznaky, bude potřeba vědět, jaký typ ekzému na dlaních...
spot_img

Recent articles

More like this