Jak na pohádkovou vánoční výzdobu

on

|

views

and

comments

Vánoční výzdoba. Přiznejte se, kolik z Vás se neumíte dočkat zdobení před nejkrásnějšími svátky roku? V tomto článku vám ukážeme jak na to – k výzdobě ve stylu vánoční pohádky. Doprovázet nás budou dekorace od Villeroy & Boch.

Vánoční melodie
Hrací skříňky Christmas Toy’s Memory rozezní všude po domě vánoční melodii. Jejich skrytým tajemstvím je, že slouží také jako svícen. Zapalte svíčku, vložte ji do skříňky a užívejte si oddechový večer v přítmí při oblíbené vánoční skladbě.

Návrat do dětství
Sněhová koule při vánoční výzdobě nesmí chybět. Novinkou pro letošní rok od Villeroy & Boch je koule s medvídkem a louskáčkem. Protřeste jí a ocitnou se v pohádkové zasněžené krajině. Tato koule z edice Christmas Toy’s udělá radost nejen dětem, ale i dospělým.

Malé ozdůbky
Na stromeček, na krb nebo jen tak, leckde, kde najdete pro ně místo. Malé porcelánové ozdůbky Nostalgic Ormaments ozdobí každý kout v domě. Náš tip: dotvořte jim malou červenou mašličku a všimne si jich každý.

Ozdobný polštářek a štóla do obývacího pokoje
Obývací pokoj – místo kde se sejde celá rodina po štědrovečerní večeři. Pohovku a stolek doladíme do vánočního stylu gobelínovými polštářky a štólou z kolekce Toy’s Fantasy. Letos je novým motivem pohádkový houpající koník.

Louskáček
Jaké by to byly pohádkové vánoce bez Louskáčka? Tohoto krasavce z kolekce Christmas Toy’s Memory můžete vystavit v obýváku nebo na okně. Velice pěkně se však hodí i do blízkosti vánočního stromku. Louskáček si jednoznačně získá srdce Vás i vašich nejbližších a upoutá pozornost.

Odpočítáváme dny do Vánoc – s adventním kalendářem
Vánoční výzdobu dotvoříme také adventním kalendářem. Řekl(a) byste, že tento stromek se skříňkou je v podstatě adventní kalendář? Každý ze šuplíků skrývá jednu ozdůbku, kterou si postupně před vánocemi každý den ozdobíte stromeček. Je to hravý způsob, jak si zkrátit čekání na nejkrásnější svátky pro děti i rodiče. Na Vánoce tak bude stromek ozdoben v plné kráse.

Koláček a lahodný čaj na závěr
Všem malým i velkým pomocníkům při zdobení patří sladká odměna! Co takhle jim ji také naservírovat pohádkově? S podnosy na koláčky a hrníčky z edice Toy’s Fantasy.

Připraveni na Vánoce
Tak a dojeli jsme na konec naší pohádkové cesty k vánoční výzdobě krok za krokem. A můžeme se těšit na Vánoce!

S přáním těch nejkrásnějších pohádkových vánočních svátků vás pozdravuje tým Bella Tavola. Najdete nás v OC Avion Bratislava a v Optimu Košice ale také na www.bellatavola.sk

Share this
Tags

Must-read

Nabídka lázní je bohatá, vykrýt ztráty je však náročné

Mluvčí známých slovenských lázní popisují současnou situaci. Jak se vyrovnávají s poklesem pacientů způsobeným pandemií? Poskytují lázeňskou léčbu postcovidovým pacientům ve skupině A, tedy plně...

Lékařka: Sladká snídaně pro dítě? Ano, ale doma vyrobená

Snídaně patří mezi nejdůležitější jídla dne. Odborníci stále upozorňují na skutečnost, že jejich vynechání může způsobit nesoustředěnost školáků. "Vynecháním snídaně klesá výkonnost dítěte, a...

Hledáte v máku kalcium? Někde najdete kadmium

Na Slovensku si bez něj neumíme představit buchty, nudle ani štrúdl. V českém časopise d-Test 4/2021 provedli kontrolu vzorků máku. Téměř polovina z nich...
spot_img

Recent articles

More like this