Kvalitní granule pro kočky a psy podpoří jejich zdraví i krásu

on

|

views

and

comments

Jestliže máte doma čtyřnohého přítele, určitě se snažíte, aby se měl u vás báječně, a aby mu sloužilo zdraví. Ke společnému spokojenému soužití pomáhá zbudování kočičího či psího zázemí, poskytnutí jim dostatku zábavy, ale také společné procházky, hry a zvláště strava, která jim zajistí to nejlepší pro jejich zdraví. Které granule pro psy a kočky vybrat, aby obsahovalo kvalitní složení, a nekupovali jste jen nekvalitní doplňující stravu?

Nejlepší granule pro kočky

Pokud se zaměříme na granule pro kočky, ke kvalitním patří ty od výrobců jako Purina, Whiskas, Brit nebo třeba Carnilove či Calibra. Jestliže máte kočku doma žijící, budou jí skvěle vyhovovat poslední uvedené branule Calibra Cat EN House cat. Jde o hypoalergenní stravu určenou zvláště kočkám dospělým, jež žijí uvnitř. Přírodní látky ve zvýšeném množství, zvláště vláknina, snižují tvorbu trichobezoárů. Tato superprémiová výživa má vysoký obsah kuřecího a kachního masa, nízký obsah obilovin, a chutnat bude jak mlsným kočkám, tak těm s citlivým zažíváním.

Máte malá koťata? Těm od 2 – 12 měsíců je určena např. Purina Pro Plan Cat Kitten Chicken s obsahem DHA, látku, kterou najdeme v mateřském mléce a prospívá vývoji zraku, mozku, udržuje optimální hladinu vápníku i fosforu pro zdravý vývoj pevných kostí a zubů. Velmi chutná receptura s kuřecím masem a rýží je skvělou výživou koťat.

Pečujeme o psy

Stejně tak bychom měli pečlivě vybírat granule pro psy. Správná strava jim udrží déle zdravé klouby, oči, krásnou srst atd. K velmi kvalitním granulím pro velká plemena, starší psy nebo méně aktivní pejsky patří Annameat Adult 23 %. Hodí se ale pro štěňata, březí nebo kojící feny.

Oblíbené je i krmivo Friskies Dob Dry Balance. Obsahuje kuřecí maso, rýži, mrkev a je určeno pro dospělé psy k udržení jejich dobré kondice. Čekanka přidaná do krmiva zajišťuje dobré trávení.

Tato a další granule pro psy a kočky za skvělé ceny se slevou desítek procent najdete na hawaj.cz.

Share this
Tags

Must-read

Kotvičník je bylinkou i pro ženy. Jak na něžné pohlaví působí?

Když se řekne kotvičník, většina lidí se začn potutelně usmívat a myslet na jeho pozitivní účinky na mužskou rozmnožovací soustavu. Kotvičník ale může být...

Batohy a rezervoáry nesmí chybět ve výbavě aktivních cyklistů. Máte ty své?

Ať už se pohybujeme na kole nebo pěšky, nejpohodlnějším a nejpraktičtějším úložným prostorem, kde můžeme odložit, co potřebujeme, je batoh. Jenomže při cyklistice by...

Ekzém na dlaních může mít různé příčiny – jaké?

Ekzém na dlaních může být způsoben různými příčinami. Abyste jej spolehlivě vyléčili nebo alespoň zmírnili příznaky, bude potřeba vědět, jaký typ ekzému na dlaních...
spot_img

Recent articles

More like this