Uzení, grilování a sušení jsou svatou trojicí pro milovníky masa. Víte, v čem vyrábět ty nejlepší pochoutky?

on

|

views

and

comments

Pro každého milovníka masa je povinností mít na zahradě gril s udírnou, případně i vybavení na sušení masa. Jedině tak si totiž budete moci dopřávat nekonečné množství dobrot vlastní výroby. Věřte nám, že domácí chutná nejlépe. V čem ale udit, grilovat i sušit?

Grilování je základ

Zahrada bez grilu je nejhorší noční můrou každého masožravce. Jestli se nechcete v noci budit hrůzou ze strachu z nedostatku masa, rozhodně si pořiďte kvalitní gril pro svou zahradu. Ten se stane středobodem všech rodinných sešlostí a oslav, nehledě na roční období a počasí.

Dalším krokem je samozřejmě šikovný kuchař. Ten je nezbytnou součástí celého kouzla. Naštěstí i pro méně znalé jedince existuje vysvobození v podobě receptů na internetu. Pokud budete postupovat přesně podle nich, můžeme vám zaručit úspěch v podobě skvělého jídla. Až získáte zkušenosti, přichází čas na vlastní pokusy, které mohou hravě překonat jakýkoliv dostupný recept.

Uzení a sušení masa

Dokonalou podobu masa může zajistit i zpracování uzením či jeho usušení. K uzení může samozřejmě posloužit komín, ale skvělou volbou jsou domácí udírny. Třeba udírny značky Napoleon jsou velmi oblíbenou a kvalitní variantou pro správné uzení masa. Už jste měli krkovici uzenou na lupíncích s příchutí whiskey? Jestli ne, rychle to napravte.

Poslední variantou je oblíbené sušené maso. To se stane dokonalou svačinou na různé výlety, přičemž vás bude zaručeně štvát, jak rychle tato pochoutka pokaždé zmizí. Usušit samozřejmě můžete vámi zvolenou pochoutku i v udírně, tudíž není potřeba přikupovat speciální zařízení.

Až budete shánět jakékoliv potřeby pro přípravu masa, podívejte se na stránky grilykrby.cz. Široký výběr všemožných potřeb vám zajistí spokojenou hostinu.       

Share this
Tags

Must-read

Batohy a rezervoáry nesmí chybět ve výbavě aktivních cyklistů. Máte ty své?

Ať už se pohybujeme na kole nebo pěšky, nejpohodlnějším a nejpraktičtějším úložným prostorem, kde můžeme odložit, co potřebujeme, je batoh. Jenomže při cyklistice by...

Ekzém na dlaních může mít různé příčiny – jaké?

Ekzém na dlaních může být způsoben různými příčinami. Abyste jej spolehlivě vyléčili nebo alespoň zmírnili příznaky, bude potřeba vědět, jaký typ ekzému na dlaních...

Podle čeho lze posoudit kvalitu korálu?

Korál je poměrně citlivý materiál, který může snadno prasknout. To určitým způsobem ovlivňuje taktéž jeho zpracování pro šperkařské účely. Většinou se takt setkáte s...
spot_img

Recent articles

More like this